2D Animasyon

Başlıca animasyon türlerinden biridir.
Animasyon filmler, çizgi filmler, pazarlama videoları ve dahası…

Etkinlik Tanıtımı

"İki boyutlu animasyon" anlamına gelen 2D animasyonlardaki bütün karakter ve objeler sadece genişlik ve yükseklik değerlerine sahiptir.

2D animasyonları; pazarlama ve tanıtım amaçlı videolar, reklam filmleri, eğitici filmler, oyunlar ve çizgi filmler gibi birçok içerik türünde başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Günümüzde 2D animasyonlar oldukça gelişmiş bilgisayar programları kullanılarak oluşturulur. 2D animasyon yapımı sürecinde ön prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon olmak üzere üç temel aşama vardır.

Hazırlık aşaması olan ön prodüksiyonda; müşteriden alınan brief (bilgilendirme) doğrultusunda senaryo yazılması, storyboard oluşturulması, renk paletlerinin belirlenmesi, karakter tasarımları, arka planların seçimi ve ses kayıtları gibi işlemler bulunur. Tasarımın hayata geçirildiği aşama olan prodüksiyonda ise renklendirme, boyama, animasyon karelerinin ve sahnelerinin oluşturulması, ses efektlerinin eklenmesi ve montaj gibi işlemler gerçekleştirilir. Post prodüksiyon aşamasında hazırlanan animasyonun etkileyiciliği test edilir ve son dokunuşlar yapılarak ilgili bilgisayar programlarından nihai çıktılar alınır.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

Video İçerik İmparatorluğu
Video İçerik İmparatorluğu

İnternet teknolojileri, mobil cihazlar ve sosyal medya kanallarındaki baş döndüren gelişmelere paralel olarak, video içerikler ve video pazarlama konusu firmalar için hayati bir duruma gelmiştir

DETAYLAR
Tüm Yönleriyle Ürün Tanıtım Filmi
Tüm Yönleriyle Ürün Tanıtım Filmi

Firmanızın büyük emekler ve uzun süreçler sonucunda ortaya çıkardığı ürünlerin hak ettiği değeri görmesi ve başarılı sonuçlar elde etmesi doğru tanıtım stratejileriyle mümkün olur.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları