3D Mimari Modelleme

Marka konut projelerinde satışı en çok etkileyen durumların başında etkileyici 3d mimari modeller gelmektedir. Gerçekçi modeller ile tasarımınıza güç katalım.

Etkinlik Tanıtımı

3D mimari modelleme, mimarın hazırladığı tasarımın kullanıcılara en gerçekçi hâliyle sunulmasını sağlar. ‌Foto-gerçekçi ‌(photo-realistic) görseller, yapının öngörüldüğü şekilde tamamlanmış halini gözler önüne serer. Bu sayede mimarın zihnindeki tasarımı 3 boyutlu olarak, tüm ayrıntılarıyla yansıtmak mümkün olur. ‌3D mimari modeller, yapının sahipleri ya da orada yaşamak isteyen insanlar için sunulan gerçekçi bir deneyim olarak da tanımlanabilir. Kullanıcılar, ‌3D modeller sayesinde 2 boyutlu plan çizimlerinde fark edemedikleri detayları net bir şekilde fark edebilirler.

3D Mimari Modelleme

Marka konut projelerin yaygınlaşması, teknoloji kullanım alışkanlıklarının da değişmesi ile 3d modelleme ve 3d mimari animasyon projele tanıtımlarının vazgeçilmez bir pazarlama aracı olmuştur.


3D Mimari Modelleme

3d Mimari Lokasyon Çalışması


Lokasyon proje seçimlerinde özellikle kullanıcılar tarafından en önem verilen kısım oluşturmaktadır.


Doğru lokasyon görünümü de 3d Lokasyon çalışması ile hedef kitleye alacakları konut hakkında bilgi sahibi olmalarını sağalmaktadır.


3D Mimari Modelleme

Sınırsız olasılıklar sunan bilgi çağı iletişim uygulamalarını yeniden tanımlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki pazarlama profesyonelleri, markalarını ve işletmelerini tanıtmanın yeni yollarını arıyor. 3D animasyonlar ise, önemli bir pazarlama aracı olarak eğlenceli bir videodan çok daha fazlasını sunuyor. Kullanıcıya doğrudan hitap eden animasyonlar yüksek hatırlanma oranı ile işletmelerin büyümesine yardımcı oluyor. İş dünyası için 3D animasyonun sunduğu sayısız avantaj keşfedilmeyi bekliyor.


Güçlü Bir İş Aracı Olarak 3D Animasyon Video


3D animasyon, gerçek 3B nesneleri hareketli ve animasyonlu nesnelere dönüştürerek üretiliyor. Benzer şekilde, stop motion ve CGI gibi çeşitli animasyon türleri de bulunuyor. Etkili kullanıldığında, 3D animasyonlar hedeflerinize ulaşmanızı garanti ediyor. 3D animasyonu işletmeler için bu denli önemli hale getiren şey insanın eşsiz doğasında yatıyor. Araştırmalar, insan beyninin görselleri metinlerden 60.000 kat daha hızlı işleyebildiğini gösteriyor. Bu sayede videolar ve görüntüler daha uzun süre hatırlanıyor. Sonuç olarak, tanıtımlarında görseller kullanan işletmeler, kitlelerini daha fazla elde tutarak popülerlik ve satışlarda artış gibi çok önemli faydalardan yararlanıyor.3D Animasyon İzleyicilerin Dikkatini Çekiyor


3D animasyonun başarısının sırrı, izleyicilerde keyif alma ve rahatlama gibi olumlu etkilere neden olmasında ve ilgi çekmesinde yatıyor. Bu evrensel çekicilik ve motivasyon, özellikle ürün tanıtımında büyük bir etki yaratıyor. İyi hazırlanmış bir video animasyonu, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı oluyor. Bilinirliğin artması, benzersizlik algısını da olumlu yönde etkiliyor. Müşterilerinizin ilgisini çektiğinizde, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak çok daha kolay ve etkili hale geliyor. 2013’te 8 saniyeye kadar düşen ortalama dikkat süresi göz önünde bulundurulduğunda, 3D animasyon herhangi bir tanıtım faaliyeti için en önemli araçlardan biri haline geliyor.Araştırmalara göre tüketicilerin % 60'ından fazlası, satın almayı planladıkları ürünü anlatan bir videoyu izleyerek en az iki dakika geçiriyor. Animasyon ile hareketli hikayeler anlatmak duygusal bir bağ oluşturarak müşterilerinizin dikkatini çekmenin harika bir yolunu sunuyor. 3D animasyon yardımıyla heyecan uyandırabilir ve izleyicileri ürününüzü satın almaya ikna edebilirsiniz. 3D animasyon film projelerini her türlü tanıtım için etkili bir araç olarak kullanabilir, markanızın misyonunu çok iyi açıklayabilme avantajına sahip olabilirsiniz.


3D Animasyon Film Etkileşimi Teşvik Ediyor


Dünyanın önde gelen markaları müşterileriyle güçlü bir etkileşim kurmak için animasyonları sıkça kullanıyor. Yaratıcı konseptler ve efektler, izleyici katılımını uyandıracak videolar oluşturmaya yardımcı oluyor. Bu şekilde, kullanıcıların markayla olan bağı ve ürüne ilgisi artıyor. Artan müşteri sadakati sosyal ağlardaki etkileşimi de artırıyor. Birden çok platformda yayınlanabilmesi, 3D animasyonun şüphesiz en önemli avantajlarından biri. Videolar benzer düşünen kişiler, arkadaşlar, meslektaşlar ve ortaklar tarafından paylaşılıyor. Dolayısıyla, hedef müşterilerinizden biri videonuzu beğenirse, benzer bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyan diğerleriyle paylaşmaya devam ediyor.Bir gün içinde milyonlarca internet kullanıcısına hitap ederek, marka görünürlüğü hedeflerinizi hiç ummadığınız kadar kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Araştırmalar, bir açılış sayfasına video eklemenin müşteri dönüşümünü %80 oranında artırabileceğini söylüyor. Ana sayfada ürünler için açıklayıcı bir animasyona sahip olmak, hedef müşterilerin markaya ve ürüne çok hızlı bir şekilde erişmesine olanak tanıyor. Özellikle yeni markalar için 3D animasyon ile görünürlüğü artırmak, mutlaka faydalanılması gereken önemli ve stratejik bir yöntem olarak öne çıkıyor.


3D animasyon video, yüksek hatırlanma ve dikkat çekme oranı ile markalar açısından her geçen gün daha fazla önem kazanmaya devam ediyor. Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi geniş kitlelere duyurmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için 3D animasyonun sunduğu eşsiz fırsatlardan hemen yararlanın. Pazarlama faaliyetlerinizi Videomax uzmanlığı ile hazırlanan 3D animasyonlar ile geliştirin!

TEKLİF AL
3D Mimari Animasyonlar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

3D Mimari Render

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

SÖĞÜTÖNÜ

N-OFFICE

AY KONUTLARI

BİREY EĞİTİM KURUMLARI

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri
2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri

Dijital pazarlama uzmanları, video içerik ortamının 2023 yılında %12’lik bir oranda büyüyeceğini öngörüyor.

DETAYLAR
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı

Konut projesi tanıtımı, bir inşaat şirketinin ya da gayrimenkul yatırımcısının, yaptığı yeni bir konut projesini tanıtmak için kullandığı bir açıklama veya promosyon olabilir.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları
ARA
TEKLİF AL