3D Animasyon

3d Karakter Modelleme,Mimari proje tanıtımları için 3d animasyonla hazırlanmış sunumlarınız ile fark yaratın.

Etkinlik Tanıtımı

Firma ve ürün tanıtımlarında artık demode olmuş yöntemleri kullanmak ve vermek istediğiniz mesajları sadece onlarca kelime ile aktarmaya çalışmak zorunda değilsiniz. İyi kurgulanmış ve tüm aşamaları özenle gerçekleştirilmiş kısa bir animasyonla bile mesajlarınızı çok daha etkileyici bir şekilde verebilirsiniz. Son derece ilgiyle izlenen, kolay anlaşılan ve müşteri davranışlarını yönlendirme gücü olan 2D ve 3D animasyonlar, hedef kitlenize en etkili ulaşma yoludur.

3D animasyonlarda bütün karakter ve objelerin genişlik ve yükseklik değerlerinin yanı sıra animasyonu çok daha gerçekçi bir hale getiren derinlik değerleri de vardır. 3Ds Max, Maya, Cinema 4D ve ZBrush gibi son derece gelişmiş bilgisayar programları ile hazırlanan 3D animasyonlar, firma tanıtımlarınıza oldukça gerçekçi bir animasyon deneyimi katar. 2D animasyonlarda olduğu gibi 3D animasyonlar da ön prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarından geçer. Üç boyutlu tasarımların bir özelliği olarak modelleme, rigleme (kemiklendirme), ışıklandırma ve render gibi çeşitli işlem adımları ile 3D animasyonlar hazırlanır.


3D Animasyon Video


3D animasyon stilleri başarılı uygulandığı takdirde hedefe doğrudan ulaşan güçlü bir iş aracı olarak değerlendiriliyor. 3D animasyon video, kitleleri yakalamada ve firmaların popülerliğini ve satışlarını arttırmada önemli rol oynuyor. Özellikle dijital pazarlama stratejisinde 3D animasyon video kullanan işletmeler, etkileşimi teşvik ediyor. Kullanılan yaratıcı konseptler ve 3 boyutlu efektler, izleyicilerde katılım hissiyatını yükseltiyor. 3D animasyon videonun avantajlarından bir diğeri, firmanızın uzun süre akılda kalacak dikkat çekici bir marka olmasına katkıda bulunmasıdır. 3D animasyon videolar, özgün hikayesi ve tasarımı ile bireysellik yaratarak markanın benzersizliğini artırıyor. Birden fazla platformda yayınlanabilen 3D animasyon video, gün içinde yüksek bir marka görünürlüğü elde etmenizi ve çevrimiçi trafiği web sitenize çekmenizi sağlıyor.


3D Animasyon Film


Pazarlama stratejisinin yapı taşlarından biri olan 3D animasyon film için karşılaşabileceğiniz tek sınır hayal gücünde yatıyor. 3D animasyon film sunduğu tüm esneklik sayesinde az maliyetle hayallerinizin ötesinde sahneler tasarlamaya yardımcı oluyor. Özellikle canlı çekimde yapılması çok zor olan şeyleri yapmayı mümkün kılan 3D animasyon film, tüketicilerin daha fazla ürün anlayışı geliştirmesine de katkı sağlıyor. Ürün ve hizmet özelliklerini bir belgede okumak yerine kullanıcıların %99’u kısa bir video izlemeyi tercih ediyor. Eğlenceli bir faktör olan 3D animasyon film, bu anlamda paylaşılmaya değer görüyor ve videonun viral olma şansını da artırıyor. Amacınız firmanızı tanıtırken görsel çekicilik ile kalıcı bir izlenim yaratmaksa 3D animasyon film tasarımının pazarlama stratejisinde etkili bir araç olarak mutlaka bulunması gerekiyor.

Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri
2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri

Dijital pazarlama uzmanları, video içerik ortamının 2023 yılında %12’lik bir oranda büyüyeceğini öngörüyor.

DETAYLAR
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı

Konut projesi tanıtımı, bir inşaat şirketinin ya da gayrimenkul yatırımcısının, yaptığı yeni bir konut projesini tanıtmak için kullandığı bir açıklama veya promosyon olabilir.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları
ARA
TEKLİF AL