3D Animasyon

3d Karakter Modelleme,Mimari proje tanıtımları için 3d animasyonla hazırlanmış sunumlarınız ile fark yaratın.

Etkinlik Tanıtımı

Firma ve ürün tanıtımlarında artık demode olmuş yöntemleri kullanmak ve vermek istediğiniz mesajları sadece onlarca kelime ile aktarmaya çalışmak zorunda değilsiniz. İyi kurgulanmış ve tüm aşamaları özenle gerçekleştirilmiş kısa bir animasyonla bile mesajlarınızı çok daha etkileyici bir şekilde verebilirsiniz. Son derece ilgiyle izlenen, kolay anlaşılan ve müşteri davranışlarını yönlendirme gücü olan 2D ve 3D animasyonlar, hedef kitlenize en etkili ulaşma yoludur.

3D animasyonlarda bütün karakter ve objelerin genişlik ve yükseklik değerlerinin yanı sıra animasyonu çok daha gerçekçi bir hale getiren derinlik değerleri de vardır. 3Ds Max, Maya, Cinema 4D ve ZBrush gibi son derece gelişmiş bilgisayar programları ile hazırlanan 3D animasyonlar, firma tanıtımlarınıza oldukça gerçekçi bir animasyon deneyimi katar. 2D animasyonlarda olduğu gibi 3D animasyonlar da ön prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarından geçer. Üç boyutlu tasarımların bir özelliği olarak modelleme, rigleme (kemiklendirme), ışıklandırma ve render gibi çeşitli işlem adımları ile 3D animasyonlar hazırlanır.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

Video İçerik İmparatorluğu
Video İçerik İmparatorluğu

İnternet teknolojileri, mobil cihazlar ve sosyal medya kanallarındaki baş döndüren gelişmelere paralel olarak, video içerikler ve video pazarlama konusu firmalar için hayati bir duruma gelmiştir

DETAYLAR
Tüm Yönleriyle Ürün Tanıtım Filmi
Tüm Yönleriyle Ürün Tanıtım Filmi

Firmanızın büyük emekler ve uzun süreçler sonucunda ortaya çıkardığı ürünlerin hak ettiği değeri görmesi ve başarılı sonuçlar elde etmesi doğru tanıtım stratejileriyle mümkün olur.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları