Kurumsal Tanıtım Filmi

Markanızın kurumsal hikayesini görselleştiren
video tasarım tekniğidir

Etkinlik Tanıtımı

Tanıtım filmleri, firmanızın, üretim alanlarınızın, ürünlerinizin ve şirketinizin organizasyonel yapısının anlatıldığı videolardır.

Bu videoların uzunlukları ihtiyaca göre belirlenir. Tanıtım filmi çekimi, kurumsal kimliğinize uygun bir biçimde yapılmalıdır. Tanıtım filmlerinde detaylı bir anlatım tercih edilir zira bu videoların asıl amacı bilgilendirmektir. Müşterileriniz ya da potansiyel müşterilerinizi; şirketinizin yapısı ve markanızın değeri hakkında bilgilendirmek istediğinizde en etkili yol tanıtım filmi çekmek olacaktır. Videonun sunduğu güçlü etkileşim, hedef kitleden geri dönüş alabilmenizi kolaylaştırır. Tanıtım filmleri birçok farklı sektör için en etkili anlatım yöntemlerinden birisi olarak görülür. Sizin için hazırlayacağımız nitelikli tanıtım filmleri sayesinde markanızın kurumsal özelliklerini özgün ve net bir şekilde ifade edebilirsiniz.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri
2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri

Dijital pazarlama uzmanları, video içerik ortamının 2023 yılında %12’lik bir oranda büyüyeceğini öngörüyor.

DETAYLAR
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı

Konut projesi tanıtımı, bir inşaat şirketinin ya da gayrimenkul yatırımcısının, yaptığı yeni bir konut projesini tanıtmak için kullandığı bir açıklama veya promosyon olabilir.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları
ARA
TEKLİF AL