Kurumsal Tanıtım Filmi

Markanızın kurumsal hikayesini görselleştiren
video tasarım tekniğidir

Etkinlik Tanıtımı

Tanıtım filmleri, firmanızın, üretim alanlarınızın, ürünlerinizin ve şirketinizin organizasyonel yapısının anlatıldığı videolardır.

Bu videoların uzunlukları ihtiyaca göre belirlenir. Tanıtım filmi çekimi, kurumsal kimliğinize uygun bir biçimde yapılmalıdır. Tanıtım filmlerinde detaylı bir anlatım tercih edilir zira bu videoların asıl amacı bilgilendirmektir. Müşterileriniz ya da potansiyel müşterilerinizi; şirketinizin yapısı ve markanızın değeri hakkında bilgilendirmek istediğinizde en etkili yol tanıtım filmi çekmek olacaktır. Videonun sunduğu güçlü etkileşim, hedef kitleden geri dönüş alabilmenizi kolaylaştırır. Tanıtım filmleri birçok farklı sektör için en etkili anlatım yöntemlerinden birisi olarak görülür. Sizin için hazırlayacağımız nitelikli tanıtım filmleri sayesinde markanızın kurumsal özelliklerini özgün ve net bir şekilde ifade edebilirsiniz.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2021 Video Pazarlama Trendleri
2021 Video Pazarlama Trendleri

Bir pazarlama aracı olarak video içeriğin büyümesi, kullanımı ve etkisi günden güne gelişmeye devam ediyor. Video pazarlama trendlerini öngörmek açısından hem pazarlamacıların deneyimleri hem de izleyicilerin görüşleri önem kazanıyor.

DETAYLAR
E-Ticaret ve  Ürün Tanıtımlarında 2d ve 3d Animasyon Çözümleri
E-Ticaret ve Ürün Tanıtımlarında 2d ve 3d Animasyon Çözümleri

En popüler pazarlama araçlarından biri olan video animasyon, markalar için akıllı pazarlama dünyasının kapılarını aralıyor. Video tabanlı sunumlar ürünleri benzersiz ve etkili bir şekilde sergilemeyi olanaklı hale getiriyor.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları