Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi İle Dijital Yatırımlarınızı Güçlendirin

Etkinlik Tanıtımı

Tanıtım Filmi çalışması firmanızın markanızın dijital stratejisi için mühim unsurların başında gelen kurumsal tanıtım filmi, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tanıtma amacı taşıyan profesyonel bir video içerik türüdür. Tanıtım filmini işletmenizin ve markanızın bütünsel olarak hazırlanmış kişisel mesajı olarak düşünebilirsiniz. Marka hikayenizi anlatan, ürünlerinizi tanıtan, hedef kitlenizi hizmetlerinizden haberdar eden yalnızca size özel belli bir farkındalık ve tanıtım amacı güden tanıtım videosu, kurumsal imajı en açık biçimde yansıtan dijital bir varlıktır.


Hiç şüphe yok ki, markalar başarılarının, etkinliklerinin ve köklü hikayelerinin herkes tarafından bilinmesini ister. Oluşturabileceğiniz tanıtım filmi ile firmanızın tüm öyküsünü çok kısa bir sürede izleyicilerinize aktarabilirsiniz. Söz konusu tanıtım filmi olduğunda firmanıza özel video içerik üretiminde birçok olasılık vardır. Bu seçenekler ürün videoları, lansman videoları, etkinlik videoları, açıklayıcı videolar ve video reklamlar olmak üzere ilham alacağınız pek çok farklı içeriği içeriyor.


Dijital pazarlama uzmanları için ön saflarda yer alması gereken bir içerik türü olarak tanıtım filmleri, en az kurumsal web siteniz, Facebook sayfanız ve Youtube kanalınız kadar özen gösterilmesi gereken bir konu olarak değerlendiriliyor. Tanıtım filmlerinin farklı mecralarda kullanımı ile dönüşüm oranları %90 oranında artırıyor. Oldukça güçlü bir strateji olan tanıtım filmleri, işletmenizi öne çıkarmak için en ideal yatırımdır. Üstelik tanıtım filmlerinin sosyal medyada paylaşılması marka güvenini teşvik eden bir durum olarak görülüyor. Sektörel bazda yapılan araştırmalar, 2021 yılında İnternet ortamındaki tüm trafiğin %94’ünün video ile ilgili olacağını gösteriyor.


Başarılı tanıtım filmleri, marka bağlılığını artırmak için en değerli girişimlerin başında geliyor. Özellikle, sürekli farklı mesajlarla desteklenen video serisi oluşturmak hem daimi müşterilerinizle iletişim kurmak hem de yeni müşteriler kazanmak için fırsat sunuyor. Video içeriğin her platformda ön plana çıkması ile birlikte profesyoneller tarafından üretilen tanıtım filmleri, ziyaretçilerin markanıza ait sayfalarda kalma ve gezinme süresini de önemli ölçüde arttırıyor. Dijital pazarlama stratejisinde yer vereceğiniz tanıtım filmi, arama motorlarının da firmanıza öncelik tanımasını sağlayarak markanızın yatırım getirisini yükseltiyor.


Firmanıza özel olarak geliştirilen tanıtım filmi, görsel, işitsel ve sözel anlamda ne kadar ilgi çekici ve farklı olursa kişilerin sizi hatırlaması da o denli kolay oluyor. Kurumsal değerlerinizi hedef kitlenize aktarırken markanızın benzersiz tarzının tanıtım filmine yansımasına özen gösterin. Böylece, özgün marka kimliğiniz kolayca tanınabilir ve kurumsal itibarınız yükselir.


Kurumsal tanıtım filmi için doğru markalama yapmak, müşterilerinizi harekete geçirmek ve kaliteli içerik üretmek profesyonel video prodüksiyon şirketlerinin sunduğu hizmetler ile çok daha kolay bir hal alıyor. Videomax, dijital pazarlama sektöründeki en iyi uygulamaları profesyonel çekim gücü ile bir araya getirerek pre-prodüksiyondan post-prodüksiyona kadar her aşamada kurumsal tanıtım filminiz için mükemmel detaylar tasarlamaya devam ediyor.

Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri
2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri

Dijital pazarlama uzmanları, video içerik ortamının 2023 yılında %12’lik bir oranda büyüyeceğini öngörüyor.

DETAYLAR
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı

Konut projesi tanıtımı, bir inşaat şirketinin ya da gayrimenkul yatırımcısının, yaptığı yeni bir konut projesini tanıtmak için kullandığı bir açıklama veya promosyon olabilir.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları
ARA
TEKLİF AL