Etkinlik Tanıtım Filmi

Büyük ve küçük ölçekli etkinliklerinizin duyurulmasına katkı sağlar. Bilgi verici bir senaryo ve açıklayıcı görsellerle desteklenir.

Etkinlik Tanıtımı

Etkinlik öncesi etkinlik duyurusu için; etkinlik sırasında canlı yayın ve backstage videolar ile etkinlik sonrasında da etkinliğinizin yankıları dijital mecralarda sürsün.

YouTube'un Google'dan sonra dünyanın en önemli arama motoru haline geldiği günümüzde, uzman bir ekip tarafından hazırlanan video içerikler ve animasyonlar kurumsal başarınızın en önemli anahtarlarından birisidir. Tamamen markanızın ihtiyaçlarına göre kurgulanmış, etkileyici görsel unsurlar ve ses efektleri ile desteklenmiş etkinlik tanıtım videoları hazırlamaktayız. Etkinliğinize değer katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri
2023 Yılı “Video Pazarlama” Trendleri

Dijital pazarlama uzmanları, video içerik ortamının 2023 yılında %12’lik bir oranda büyüyeceğini öngörüyor.

DETAYLAR
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı
3 Boyutlu Mimari Modelleme İle Marka Konut Projesi Tanıtımı

Konut projesi tanıtımı, bir inşaat şirketinin ya da gayrimenkul yatırımcısının, yaptığı yeni bir konut projesini tanıtmak için kullandığı bir açıklama veya promosyon olabilir.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları
ARA
TEKLİF AL