Etkinlik Tanıtım Filmi

Büyük ve küçük ölçekli etkinliklerinizin duyurulmasına katkı sağlar. Bilgi verici bir senaryo ve açıklayıcı görsellerle desteklenir.

Etkinlik Tanıtımı

Etkinlik öncesi etkinlik duyurusu için; etkinlik sırasında canlı yayın ve backstage videolar ile etkinlik sonrasında da etkinliğinizin yankıları dijital mecralarda sürsün.

YouTube'un Google'dan sonra dünyanın en önemli arama motoru haline geldiği günümüzde, uzman bir ekip tarafından hazırlanan video içerikler ve animasyonlar kurumsal başarınızın en önemli anahtarlarından birisidir. Tamamen markanızın ihtiyaçlarına göre kurgulanmış, etkileyici görsel unsurlar ve ses efektleri ile desteklenmiş etkinlik tanıtım videoları hazırlamaktayız. Etkinliğinize değer katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2021 Video Pazarlama Trendleri
2021 Video Pazarlama Trendleri

Bir pazarlama aracı olarak video içeriğin büyümesi, kullanımı ve etkisi günden güne gelişmeye devam ediyor. Video pazarlama trendlerini öngörmek açısından hem pazarlamacıların deneyimleri hem de izleyicilerin görüşleri önem kazanıyor.

DETAYLAR
E-Ticaret ve  Ürün Tanıtımlarında 2d ve 3d Animasyon Çözümleri
E-Ticaret ve Ürün Tanıtımlarında 2d ve 3d Animasyon Çözümleri

En popüler pazarlama araçlarından biri olan video animasyon, markalar için akıllı pazarlama dünyasının kapılarını aralıyor. Video tabanlı sunumlar ürünleri benzersiz ve etkili bir şekilde sergilemeyi olanaklı hale getiriyor.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları