Motion Grafik

Tasarım unsurlarının kurgulanmasına ile hareketli
görüntülere imkan veren video tekniğidir.

Etkinlik Tanıtımı

Hareketli grafik videolar ile ürün tanıtımları, profesyonel sunum çözümleri ve yenilikçi konsept çalışma anlayışı ile buluşun.

Motion Grafik 2d tanıtım videoları ile firmanızı hareketlendirin.

Günümüzde basılı katalog ve broşürlerin giderek işlevini yitirdiği düşünüldüğünde ürün tanıtım videolarının anlam ve önemi her geçen gün daha da anlaşılır bir hale gelmiştir. Çünkü ürün tanıtım filmini izleyen kişiler, ürünün ebat ölçülerini, çapını, işlevini ve diğer tüm özelliklerini daha iyi anlar ve zihninde kalıcı olur.
Örnek videolar

Müşterilerimiz için hazırladığımız projeleri keşfedin...

Blog

Her hafta video içerik geliştirme ile ilgili yeni yazılar ve video pazarlaması ile ilgili öngörüleri blog sayfamızda paylaşıyoruz.

2021 Video Pazarlama Trendleri
2021 Video Pazarlama Trendleri

Bir pazarlama aracı olarak video içeriğin büyümesi, kullanımı ve etkisi günden güne gelişmeye devam ediyor. Video pazarlama trendlerini öngörmek açısından hem pazarlamacıların deneyimleri hem de izleyicilerin görüşleri önem kazanıyor.

DETAYLAR
E-Ticaret ve  Ürün Tanıtımlarında 2d ve 3d Animasyon Çözümleri
E-Ticaret ve Ürün Tanıtımlarında 2d ve 3d Animasyon Çözümleri

En popüler pazarlama araçlarından biri olan video animasyon, markalar için akıllı pazarlama dünyasının kapılarını aralıyor. Video tabanlı sunumlar ürünleri benzersiz ve etkili bir şekilde sergilemeyi olanaklı hale getiriyor.

DETAYLAR
Tüm Blog Yazıları